sex gifs

Instrukcja obsługi

Flagowym produktem firmy MANUAL PRINT są instrukcje obsługi. Wieloletnie doświadczenie, jak i zadowolenie naszych klientów umacnia nas w przekonaniu, że jesteśmy gotowi sprostać Państwa wysokim wymaganiom jakościowym i terminowym.

Atutem drukarni Manual Print jest ukierunkowanie swojej produkcji na klienta branży produkcyjnej. Nasi klienci cenią w naszej współpracy terminowość i jakość produktów. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym w ogniwem w łańcuchu dostaw jest nasza firma dlatego wyznaczony termin jest priorytetem.

Tradycja drukarska w naszej rodzinie sięga ponad 100 lat. Na każdym kroku liczy się dla nas wartość jaką niesiemy dla klienta w postaci wieloletniej tradycji i umiejętności jakie posiadamy.

Wielokrotnie zapewne miałeś do czynienia z mało czytelną instrukcją co powodowało wydłużanie czasu pracy w domowym zaciszu przy składaniu mebli. Jest to również bardzo częsty problem w pracy zawodowej w wielu branżach, które opierają swoje działalności na pracy z instrukcjami obsługi. Czytelna i precyzyjna pozwala konsumentom na prawidłowe i bezpieczne użytkowanie produktu. Przyczynia się do wzrostu zadowolenia z dokonanego zakupu. Materiał poprawnie wydrukowany wspomaga wysiłki projektantów, działów produkcji i marketingu. Druk instrukcji wymaga szczególnej precyzji wykonania, ich zakres może być bardzo różnorodny - od jednostronnej ulotki, drukowanej na papierze zaczynając od bardzo cienkich gramatur, do wydawnictw kilkuset stronicowych w oprawie szytej, klejonej miękkiej lub twardej, a także w oprawie bindowanej w spirale. Głównie drukujemy instrukcje w formie wielostronicowych broszur gdzie mamy do wyboru różne rodzaje gramatur środka i okładki, do wyboru w jednym kolorze czarnym lub w pełnym kolorze CMYK. Rodzaje oprawy jakie stosujemy to: szyte drutem, klejone i bindowane w spiralę. Drukujemy także instrukcje falcowane gdzie podobnie jak broszurowej instrukcji obsługi mamy do wyboru gramatury papieru oraz formy zadruku kolorowe CMYK lub monochromatyczne – odcieniach szarości. Zapraszamy do współpracy, ponieważ jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie oraz wiemy, że będziesz z niej zadowolony!


Instrukcje obsługi – w formie wielostronicowej broszury.

Specyfikacja najczęściej wybierana przez naszych klientów.

foto instrukcja

Podłoża – papier offsetowy, papier powlekany silk – kreda matt, gloss – kreda błysk

Środek - offset 60, 80g
Okładka - offset 120, 140, 200, 300g

Zadruk

Jeden kolor - czarny
Pełen kolor - CMYK

Rodzaj oprawy

Oprawa szyta drutem - zeszytowa
Najczęściej stosowana i najtańsza oprawa w publikacjach wielostronicowych.
Oprawa klejona – grzbiet klejony, oprawa stosowana w publikacjach powyżej 100 str. – wymogi technologiczne ale też estetyczne.
Niektórzy klienci decydują się na tą oprawę ze względów estetycznych przez co wzrasta prestiż produktu jaki klient chce sprzedać.
Oprawa bindowana w spiralę
Instrukcje, podręczniki szkoleniowe, okładkę stanowi przeźroczysta folia a z tyłu gruby karton.

Instrukcje falcowane.

Specyfikacja najczęściej wybierana przez naszych klientów.

foto instrukcja

Podłoża – papier offsetowy, papier powlekany silk – kreda matt, gloss – kreda błysk

Gramatura papieru - 50, 60, 80g

Zadruk

Jeden kolor - czarny
Pełen kolor - CMYK

Wykończenie - falcowanie

Łamanie arkusza do wymaganego wymiaru.
Copyright 2022 © one.seven studio
Healing Bracelets